LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Diola Dosti shokon me deklaratën/ Rrëfen si u dashurua me një 77 vjeçar

9 Shkurt 2023, 13:40, Lifestyle CNA
Diola Dosti shokon me deklaratën/ Rrëfen si u dashurua me një 77
Diola Dosti

Diola Dosti, banorja e “Big Brother Vip” ka shokuar me deklaratën e saj brenda shtëpisë së famshme.

Gjatë një bisede me Dea Mishelin, Diola i ka rrëfyer se nuk dashurohet dot me fizikun e një mashkulli, por me mendjen.

Banorja e BBV ka treguar historinë se si është dashuruar me një 77 vjeçar në rrjetet sociale.

“O Dea, nuk e di se unë këtë problem kam dhe me meshkujt. Nuk dashurohem dot me fizikun. E kam shumë të rëndësishme mendjen. Dhe ai ishte aq i zgjuar. Unë e shikoja atë, sytë e tij ishin sikur shikoja botën. Ishte online. Kur i thosha shoqeve të mia ‘Kam rënë në dashuri’, ato thoshin ‘Ti je e çmendur, ai është 77 vjeç”, tha ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga