LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vuante nga skleroza/ Nuk gjendet prej ditësh 63-vjeçari në Korçë

4 Qershor 2023, 13:25, Kronika CNA

Vuante nga skleroza/ Nuk gjendet prej ditësh 63-vjeçari në

Një shtetas 63-vjeçar, me inicialet M.A., është larguar nga shtëpia që prej datës 31 maj.

Ka qenë djali i tij, i cili me datë 3 qershor ka bërë kallëzimin në Policinë e Korçës duke njoftuar se babai i tij vuan nga skleroza.

“Më datë 03.06.2023, në Komisariatin e Policisë Korçë është paraqitur shtetasi R. A., 27 vjeç, banues në Korçë, i cili ka kallëzuar se më datë 31.05.2023, është larguar nga banesa babai i tij, shtetasi M. A., 63 vjeç, i cili sipas deklarimit të 27-vjeçarit, vuan nga sëmundja e sklerozës dhe e diabetit. Punohet për gjetjen e tij”, njofton policia.

Lajmet e fundit nga