LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë në Vlorë/ Autori largohet nga vendngjarja

24 Korrik 2022, 12:27, Kronika CNA
Të shtëna me armë në Vlorë/ Autori largohet nga

Të shtëna me armë janë regjistruar mesditën e sotme në qytetin e Vlorës, në zonën e “Ujit të Ftohtë”.

Një person, pas një konflikti të çastit, ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar në ajër.

Pas kësaj, ai është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për kapjen e autorit.

Deri tani nuk raportohet për persona të plagosur./CNA.al

Lajmet e fundit nga