LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Durrës/ 65-vjeçarja hidhet nga ballkoni i banesës

24 Korrik 2022, 10:38, Kronika CNA
E rëndë në Durrës/ 65-vjeçarja hidhet nga ballkoni i
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Durrës.

Përmes një njoftimi, policia bën me dije se shtetasja me iniciale B.M., 65 vjeçe, është hedhur nga ballkoni i banesës ku jetonte.

Ajo ka humbur jetën në vend, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave.

“Durrës/Informacion paraprak

Në lagjen Nr.17 Durrës, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe ka humbur jetën shtetasja B. M., rreth 65 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga