LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrezikoi të mbytej në Vlorë/ 6-vjeçarja dërgohet në spital

23 Korrik 2022, 20:59, Kronika CNA
Rrezikoi të mbytej në Vlorë/ 6-vjeçarja dërgohet
Foto ilustruese

Një 6-vjeçare ka rrezikuar të mbytet në Vlorë, në plazhin “Uji i Ftohtë”. E mitura është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga