LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Atentati mafioz në Milot/ Policia “ngre” duart

24 Korrik 2022, 11:06, Kronika CNA

Atentati mafioz në Milot/ Policia “ngre” duart

Mbrëmja e së premtes u përgjak nga një atentat mafioz.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Milot, ku mbeti i vrarë Klisman Preçi dhe u plagos rëndë Ylli Brahimi.

Kur kanë kaluar më shumë se dy ditë, ende nuk ka një autor, përveçse 12 personave të shoqëruar që janë pyetur për ngjarjen.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar 108 gëzhoja kallashnikovi, në drejtim të automjetit fouristradë “Land Chrysler” në të cilin udhëtonin Klisman Preçi dhe Ylli Brahimi./CNA.al

Lajmet e fundit nga