LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfshihet nga flakët një shtëpi/ Mister shkaqet

1 Korrik 2022, 10:29, Kronika CNA
Përfshihet nga flakët një shtëpi/ Mister shkaqet
Foto ilustruese

Një banesë është përfshirë nga flakët, mëngjesin e sotëm në Gjirokastër.

Sipas uniformave blu, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Zinxhira”.

Mësohet se zjarri ka rënë në banesën e shtetasit K. H., i cili jeton në Greqi.

“Rreth orës 09:45, jemi njoftuar se në lagjen 'Zinxhira', Gjirokastër, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit K. H., i cili jeton në Greqi.

Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.” -njofton policia.

Lajmet e fundit nga