LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Benzi” humb kontrollin, përplaset me murin/ Plagoset rëndë shoferi në Lezhë

30 Qershor 2022, 17:00, Kronika CNA
“Benzi” humb kontrollin, përplaset me murin/ Plagoset
Aksident

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në aksin Lezhë-Kallmet, në afërsi të varrezave të qytetit.

Mësohet se një automjet tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin rrethues të një banese.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit.

Nga aksidenti është bllokuar dhe lëvizja në këtë aks rrugor./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga