E rëndë në Durrës/ Gjendet i mbytur 80 vjeçari

29 Qershor 2022, 12:37, Kronika CNA
E rëndë në Durrës/ Gjendet i mbytur 80 vjeçari
Foto ilustruese

Një 80 vjeçar është gjetur i pajetë në qytetin e Durrësit.

Policia, njofton se dyshimet e para janë se i moshuari me iniciale V.Ll të jetë mbytur.

“Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:20, në lagjen nr. 1 Durrës, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, shtetasi V. Ll., 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Lajmet e fundit nga