LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dhunoi bashkëjetuesen dhe djalin e saj të mitur/ Arrestohet 49-vjeçari në Gjirokastër

30 Qershor 2022, 09:32, Kronika CNA
Dhunoi bashkëjetuesen dhe djalin e saj të mitur/ Arrestohet
Policia Gjirokastër

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar 49-vjeçarin me iniciale K.R, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses dhe djalit të saj të mitur.

Materialet në ngarkim të shtetasit K. R. i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale "Dhuna në familje”.

Ushtroi dhunë ndaj bashkëjetueses dhe djalit të saj, vihet në pranga 49-vjeçari.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër arrestuan në flagrancë shtetasin K. R., 49 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi në banesën e tij, në lagjen 'Punëtori', Gjirokastër, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij dhe ndaj djalit të saj të mitur.

Materialet në ngarkim të shtetasit K. R. i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale 'Dhuna në familje'”, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga