LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthim me eksploziv në Lezhë/ Tritol në një servis makinash

1 Korrik 2022, 09:30, Kronika CNA

Shpërthim me eksploziv në Lezhë/ Tritol në një servis

Një shpërthim me eksploziv raportohet se ka ndodhur gjatë natës në Ishull Shëngjin, në Lezhë.

Të dhënat e para flasin për vënien e një sasie tritoli në një servis makinash.

Për këtë ngjarje ende nuk ka një informacion zyrtar nga policia, por shpërthimi i radhës me eksploziv është ngjarja e tretë që ka ndodhur brenda pak ditësh, pas Shkodrës dhe Sarandës./CNA.al

Lajmet e fundit nga