LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Identifikohet 42-vjeçari që plagosi efektivin/ Policia ofron 20 mijë euro pë kapjen e tij

20 Shtator 2023, 20:47, Kronika CNA

Identifikohet 42-vjeçari që plagosi efektivin/ Policia ofron 20

Policia ka identifikuar personin që plagosi me armë mbrëmjen e kësaj të mërkure efektivin e forcave "Shqiponja".

Autori është identifikuar si shtetasi Klerent Bozhanaj, 42 vjeç.

Policia ka publikuar foton e autorit dhe i ofron qytetarëve 20 mijë euro për kapjen e tij.

Gjithashtu, blutë i kanë bërë thirrje qytetarëve të bëjnë kujdes nëse ndeshen me 42-vjeçarin, pasi është i armatosur.

Identifikohet 42-vjeçari që plagosi efektivin/ Policia ofron 20

Njoftimi i policisë:

Shërbimet e Forcës së Posaçme "Shqiponja", shërbimet e Forcës së Posaçme Operacionale, Patrullat e Përgjithshme të mbështetura nga Renea, po vijojnë ndjekjen dhe kontrollin e zonës, për kapjen e personit të armatosur, shtetasit Klerent Bozhanaj, 42 vjeç, që plagosi punonjësin e Policisë, inspektor E. A.

Policia e Shtetit kërkon bashkëpunimin e qytetarëve që kushdo që ndeshet të bëjë kujdes pasi ky shtetas është i armatosur, dhe të njoftojnë menjëherë shërbimet e Policisë.

DVP Tiranë fton qytetarët që të japin informacion për autorin e kësaj ngjarjeje dhe vendos shpërblim 20000 euro, për çdo informacion të vlefshëm që do të çojë në kapjen e autorit.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë vendos në dispozicion të qytetarëve, numrin e telefonit 0694111546, duke garantuar anonimatin e plotë të çdo telefonuesi./ CNA

Lajmet e fundit nga