LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detaje nga të shtënat/ I plagosuri, efektiv policie

20 Shtator 2023, 19:25, Kronika CNA

Detaje nga të shtënat/ I plagosuri, efektiv policie

Detajet e para kanë dalë në dritë nga të shtënat me armë pranë Pediatrisë në Tiranë.

I plagosur ka mbetur një efektiv i repartit “Shqiponja”.

Efektivi është dërguar menjëherë në spital, ndërsa policia është vënë në ndjekje të autorit.

Paraprakisht nuk bëhen enhe me dije shkaqet dhe rrethanat e të shtënave. Sakaq, pritet që blutë të hedhin dritë mbi ngjarjen./ CNA

Lajmet e fundit nga