LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gëlltiti brisqe në burgun e Drenovës/ Dërgohet në spital 28-vjeçari

1 Prill 2023, 21:51, Kronika CNA

Gëlltiti brisqe në burgun e Drenovës/ Dërgohet në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Drenovës ku një i dënuar ka gëlltitur brisqe.

I dënuari, M.Gj., 28 vjeç është dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës.

Menjëherë i dënuari u transportua në spital për të bërë ekzaminimet dhe verifikimet e nevojshme.

M.Gj. nga Puka, vuan dënimin për vepra penale të vjedhjes me dhunë dhe mashtrimit. Pritet të kryhen ekzaminimet për të parë realisht gjendjen e tij shëndetësore./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga