LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Durrës/ Plagosen 4 persona

31 Mars 2023, 17:29, Kronika CNA

Aksident i rëndë në Durrës/ Plagosen 4 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Manëz të Durrësit ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal duke lënë kështu 4 të plagosur.

Policia bën me dije se janë dëmtuar pasagjerët me iniciale S. E, S. H, G. E dhe një shtetas tjetër ende i paidentifikuar, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendngjarje ku dhe po punon për zbardhjen e detajeve.

Njoftimi i plotë i policisë:

Në fshatin Shkafane, Durrës, shtetasi H. C, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë janë dëmtuar pasagjerët shtetasit S. E, S. H, G. E dhe një shtetas tjetër ende i paidentifikuar, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./CNA

Lajmet e fundit nga