LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr në një shkollë në Paskuqan/ I mituri godet me thikë bashkëmoshatarin e tij

30 Mars 2023, 13:50, Kronika CNA

Sherr në një shkollë në Paskuqan/ I mituri godet me

Më datë 30.03.2023, në Paskuqan, në shkollën "Jashar Hoxha", janë konfliktuar dy nxënës shkolle, dhe gjatë konfliktit një 15-vjeçar, dyshohet se ka goditur me mjet prerës një bashkëmoshatarin e tij, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. 

Autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga