LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Elbasan/ Vritet me thikë një person

29 Mars 2023, 19:53, Kronika CNA
E rëndë në Elbasan/ Vritet me thikë një person
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Raportohet se një person është qëlluar me thikë në rrethana të paqarta dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale S.H.

Nga informacionet e para, ende nuk ka detaje nga shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Ndërkohë, policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe pritet të hedhë më shumë dritë mbi vrasjen me thikë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga