LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

28 Mars 2023, 21:34, Kronika CNA

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në byppas-in e Shkodrës.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe pritet të hidhet më shumë dritë mbi shkaqet dhe rrethanat e këtyre të shtënave me armë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga