LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sulmi me armë ndaj "Top Channel"/ Lutfi Dervishi: Sfida e policisë, të zbardhë sa më shpejt ngjarjen

27 Mars 2023, 13:58, Kronika CNA
Sulmi me armë ndaj "Top Channel"/ Lutfi Dervishi: Sfida e
Foto ilustruese

Analisti Lutfi Dervishi është shprehur se sfida e policisë është të zbardhë sa më shpejt ngjarjen kriminale ndaj "Top Channel".

Sipas analistit variantet që qarkullojnë nga komentet në rrjetet sociale do të shtojnë më tepër konfuzionin, ndaj duhet ndaluar përhapja e tyre.

“Zbardhja sa më shpejt e ngjarjes kriminale ku një  punonjes sigurie në 'Top Channel' humbi jetën sot në orët e para të mëngjesit  nga breshëritë e automatikut, është sfida e policisë.

'Hetimi' me komente në rrjete sociale në variantin 'si ma merr mendja mua' vetëm sa shton konfuzionin dhe përhapjen më të madhe të gripit të marrëzisë që sillet rrotull prej kohësh”, shkruan analisti Lutfi Dervishi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga