LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Klodian Tomorri, “shuplakë” Çuçit: E sheh punën e ministrit si sport argëtues

27 Mars 2023, 09:46, Kronika CNA
Klodian Tomorri, “shuplakë” Çuçit: E sheh
Gazetari Klodian Tomorri

Gazetari Klodian Tomorri i ka tërhequr vëmendjen ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi, sa u përket krimeve që po ndodhin së fundi në Shqipëri.

Pas breshërisë së plumbave ndaj "Top Channel", gazetari Tomorri shkruan se duket se Çuçi e sheh punën e ministrit të Brendshëm si sport argëtues.

Kritika nuk mungon as për qeverinë, ku Tomorri thekson se po e dënon ngjarjen e rëndë vetëm me deklarata.

Kur krimi këtu ka aq guxim sa të sulmojë 'Top Channel', kufiri i radhës ka mbetur Ministria e Brendshme dhe Kryeministria. Kështu si e kanë nisur këta, këtu nuk ka më siguri askush.

Ky Cuci e di si sport argëtues punën e ministrit të Brendshëm. Dhe këtu ka vajtur puna që çdo javë qeveria dënon nga një ngjarje të rëndë me deklarata”, shkruan Tomorri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga