LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet një trup i dekompozuar në pyll/ Dyshimet e para

26 Mars 2023, 13:00, Kronika CNA
Gjendet një trup i dekompozuar në pyll/ Dyshimet e para
Foto ilustruese

Ditën e sotme, rreth orës 09:00, është gjetur një trup i dekompozuar në një zonë të pyllëzuar të fshatit Zborgje, në Ndroq të Tiranës.

Trupi i pajetë është i shtetases Dh. D., 48 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se viktima ka humbur jetën nga shkaqe natyrale.

48-vjeçarja është shpallur në kërkim në datë 14.03.2023, nga Komisariati i Policisë Nr. 6, pas kallëzimit të bërë nga familjarët për largim nga banesa.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga