LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dalin detaje nga të shtënat në Kavajë/ Konfirmohen dy viktima

29 Mars 2023, 19:36, Kronika CNA

Dalin detaje nga të shtënat në Kavajë/ Konfirmohen dy

Dalin detajet e para nga të shtënat me armë në qendrën e qytetit të Kavajës.

Raportohet se dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe sherri ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta.

Ata kanë qëlluar njëri-tjetrin me armë zjarri dhe me thikë. Si pasojë, të dy shtetasit me iniciale E.G. dhe A.R. kanë humbur jetën.

Policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes dhe ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të krimit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga