LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë zjarri në Lushnjë/ Dyshohet për të plagosur

30 Mars 2023, 17:38, Kronika CNA
Të shtëna me armë zjarri në Lushnjë/ Dyshohet për
Foto ilustruese

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në qytetin e Lushnjës.

Nga të dhënat e para, dyshohet se ka persona të plagosur.

Shkaqet dhe rrethanat e këtyre të shtënave janë ende të paqarta.

Ndërkohë, policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes dhe pritet të nxjerrë në dritë më shumë detaje rreth saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga