LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Emri-Vodhën para nën kërcënimin e armëve/ Vihet në pranga njëri prej autorëve

2 Prill 2023, 10:48, Kronika CNA
Emri-Vodhën para nën kërcënimin e armëve/ Vihet në
Foto ilustruese

Policia e Vlorës ka vënë në pranga shtetasin Saldjon Çela.

Çela në bashkëpunim me shokun e tij, i cili është në kërkim, nën kërcënimin e armëve kanë vjedhur para në zyrën e një firme ndërtimi.

“Vlorë/Finalizohet operacioni policor i koduar “Outsider”, të maskuar, vodhën duke kërcënuar me armë zjarri kallashnikov, një shumë parash, në zyrën e një firme ndërtimi, kapet dhe vihet në pranga njëri prej autorëve, shtetasi Saldjon Çela”, njofton Policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga