LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dyshime për lëndë plasëse në dy automjete/ Policia del me njoftimin zyrtar

2 Prill 2023, 09:15, Kronika CNA
Dyshime për lëndë plasëse në dy automjete/ Policia del
Foto ilustruese

Mëngjesin e sotëm, në lagjen nr. 3, Pogradec, nën dy automjetet në pronësi të shtetasit E. Ç., 39 vjeç, banues në Pogradec (të cilat i lëshon me qira) janë konstatuar dy sende të dyshimta.

Në vendngjarje shkuan shërbimet e Policisë dhe nga verifikimet e kryera, rezultoi se nuk ishin lëndë plasëse, por ishin dy GPS. Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të rastit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga