LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident tragjik në Greqi/ Humb jetën i riu shqiptar

25 Shkurt 2024, 21:26, Kronika CNA

Aksident tragjik në Greqi/ Humb jetën i riu shqiptar

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e së dielës, pak pas orës 17:30 në rrugën Sesklou-Volos, në Greqi.

Një motor ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin anash saj. Si pasojëka ndërruar jetë shoferi i motorit me shtetësi shqiptare.

Viktima është identifikuar si 26-vjeçari shqiptar me inicialet S. S. Ai po kthehej në shtëpi nga Rizomylos, ku kishte shkuar për të ndjekur një ndeshje futbolli.

Policia në Volos po kryen hetimet paraprake për shkaqet e aksidentit./ CNA

Aksident tragjik në Greqi/ Humb jetën i riu shqiptar

Aksident tragjik në Greqi/ Humb jetën i riu shqiptar

Lajmet e fundit nga