LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në rrugën Lezhë-Balldre/ 5 persona të plagosur

25 Shkurt 2024, 10:27, Kronika CNA

Aksident në rrugën Lezhë-Balldre/ 5 persona të plagosur

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident në aksin rrugor Lezhë-Balldre. Mësohet se një një automjet tip "Ford" dhe një "Porche" janë përplasur. 

Për pasojë, pesë persona kanë mbetur të plagosur.

Këta të fundit u dërguan me urgjencë në drejtim të spitalit të Lezhës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën./CNA 

 

 

Lajmet e fundit nga