LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet gjurmë të tjera në qesen ku ishte mbështjellë trupi i 50-vjeçarit/ Në pranga dhe vëllai i 19-vjeçares

23 Shkurt 2024, 17:58, Kronika CNA

Gjendet gjurmë të tjera në qesen ku ishte mbështjellë

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja në Shënvlash, ku 19-vjeçarja ka vrarë babain e saj.

Sipas asaj që raportohet në krim kanë marrë pjesë dhe vëllezërit 19-vjeçares.

Kështu në pranga kanë përfunduar dhe anëtarët e familjes.

Mediat raportojnë se në qesen që ishte mbështjellë trupi i 50-vjeçarit, janë gjetur gjurmë gishtash të 25-vjeçarit.

Po ashtu është gjendur dhe arma me të cilën është kryer krimi. Vajza ka treguar se e ka hedhur në një moçal.

Nga ana tjetër 19-vjeçarja nuk ka treguar asnjë pendesë për vrasjen e babait të saj./ CNA

 

Lajmet e fundit nga