LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ofronin shërbime në një klinikë të paregjistruar/ Nën hetim mjeku dhe infermieri

23 Shkurt 2024, 16:27, Kronika CNA
Ofronin shërbime në një klinikë të paregjistruar/
Foto ilustruese

Policia e Elbasanit ka vënë nën hetim një mjek dhe një infermier.

Ata ofronin shërbime kardiologjike në një klinikë private të paregjistruar në lagjen Haxhias.

Mjeku dhe infermieri po hetohen për ushtrim të aktivitetit në mënyrë të paligjshme.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë në Elbasan për veprime të mëtejshme./ CNA 

Lajmet e fundit nga