LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në rrugën Milot-Morinë/ Humb jetën 21-vjeçari, plagoset një tjetër

23 Shkurt 2024, 08:51, Kronika CNA

Aksident në rrugën Milot-Morinë/ Humb jetën

Një aksident është regjistruar rreth orës 05:00, në aksin rrugor Milot-Morinë.

Makina tip “Volkswagen” me të cilin udhëtonin 2 shtetas është përplasur me barrierën anësore të rrugës.

Për shkak të dëmtimeve nga aksidenti, ka humbur jetën drejtuesi i automjetit, 21-vjeçari me iniciale A. Sh., banues në Shkodër.

I plagosur ka mbetur pasagjeri me iniciale K. A., i cili është dërguar në spital, ku po merr ndihmë mjekësore.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të saj./ CNA

Lajmet e fundit nga