LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Asfiksohen disa punonjës të një kompanie në Fier

21 Shkurt 2024, 21:01, Kronika CNA

Asfiksohen disa punonjës të një kompanie në Fier

Disa punonjës të një të një kompanie në Fier janë asfiksuar.

Dyshohet se në kompani ka pasur rrjedhje të lëndëve kimike.

Kompania operon në sektorin e pajisjeve elektrike për automjete.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje./ CNA

Lajmet e fundit nga