LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Shkodër/ Humb jetën në spital 23-vjeçarja

21 Shkurt 2024, 21:30, Kronika CNA

E rëndë në Shkodër/ Humb jetën në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër.  Shtetasja S.H, 23 vjeç ka ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës. 

Dyshohet se kjo shtetase ka humbur jetën, si pasojë e konsumimit  të lëndës helmuese fotoksinë.

"Në Spitalin Rajonal Shkodër, është dërguar për ndihmë mjeksore shtetasja S. H., 23 vjeçe, banuese në Shkodër, e cila më pas ka humbur jetën.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se kjo shtetase ka humbur jetën, si pasojë e konsumimit  të lëndës helmuese fotoksinë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor  të këtij rasti", njofton policia. / CNA

Lajmet e fundit nga