LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Pogradec/ 44-vjeçari i jep fund jetës

23 Shkurt 2024, 17:10, Kronika CNA

E rëndë në Pogradec/ 44-vjeçari i jep fund jetës

Gjendet i vetëvarur një 44-vjeçar. Burime bëjnë me dije se 44-vjeçari është shpallur në kërkim rreth 25 ditë më parë pasi jetonte në fshatin Pirg të Maliqit.

Ai ishte me origjinë nga Mokrra e Pogradecit dhe ka kryer aktin e rëndë të vetëvarjes në banesë në fshatin e origjinës.

Sipas informacioneve nuk ka patur probleme të shëndetit mendor, ndërsa kanë nisur hetimet lidhur me ngjarjen.

Policia e Pogradecit drejt vendit të ngjarjes, për të pyetur dëshmitarë, ndërsa trupi do të çohet në morg për kqyrjen./ CNA

Lajmet e fundit nga