LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd/ Dyshohet për të plagosur

21 Mars 2023, 15:40, Kronika CNA

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd/ Dyshohet për të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Elbasan-Librazhd, në Murrazh, pranë vendit të quajtur çezma e Myftarit.

Nga pamjet e siguruara nga CNA, shihen dy makina të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e përplasjes të dy automjetet kanë pësuar dëme materiale dhe dyshohet se ka edhe persona të plagosur./CNA.al

Lajmet e fundit nga