LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto – Momenti i arrestimit të agresorit në veri të Kosovës

24 Shtator 2023, 19:05, Kosova & Bota CNA

Foto – Momenti i arrestimit të agresorit në veri të

Policia e Kosovës nuk e ka përfunduar ende aksionin e nisur që në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele në veri të Kosovës.

Mediat vendase raportojnë se policia ka marrë nën kontroll Manastirin e Banjskës, ku fshiheshin agresorët, por ky lajm nuk është konfirmuar ende zyrtarisht.

Sipas njoftimit të fundit të policisë së Kosovës, janë vrarë 3 agresorë dhe është arrestuar një tjetër.

Po ashtu në pranga kanë rënë 4 persona të kapur me radiothirrjeje, të cilët dyshohet se kanë pasur komunikim me sulmuesit.

Në media është publikuar një foto që tregon momentin kur agresori i arrestuar është dërguar në stacionin e policisë./ CNA

Foto – Momenti i arrestimit të agresorit në veri të

Lajmet e fundit nga