LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Euro në “greminë”/ Kursi i këmbimit, 21 prill 2023

21 Prill 2023, 07:43, Ekonomi CNA
Euro në “greminë”/ Kursi i këmbimit, 21 prill 2023
Foto ilustruese

Sot, më 21 prill 2023, dollari amerikan blihet me 101.6 lekë dhe shitet me 102.6 lekë.

Euro blihet me 111.6 lekë dhe shitet 112.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126 lekë dhe shitet me 127.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113 lekë, ndërsa në shitje me 114 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 75 lekë dhe në shitje me 77 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme./CNA.al

Euro në “greminë”/ Kursi i këmbimit, 21 prill 2023

09:34 Ekonomi

Si matet varfëria?

Ç’rrënjosja e varfërisë në të gjitha format e saj ësht...

Lajmet e fundit nga