LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rritje e papërfillshme e monedhave të huaja/ Kursi i këmbimit, 18 prill 2023

18 Prill 2023, 07:45, Ekonomi CNA
Rritje e papërfillshme e monedhave të huaja/ Kursi i këmbimit, 18
Foto ilustruese

Sot, më 18 prill 2023, dollari amerikan blihet me 102.4 lekë dhe shitet me 103.7 lekë.

Euro blihet me 112.4 lekë dhe shitet 113 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126.5 lekë dhe shitet me 128 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113.8 lekë, ndërsa në shitje me 114.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76.1 lekë dhe në shitje me 78.1 lekë./CNA.al

Rritje e papërfillshme e monedhave të huaja/ Kursi i këmbimit, 18

09:34 Ekonomi

Si matet varfëria?

Ç’rrënjosja e varfërisë në të gjitha format e saj ësht...

Lajmet e fundit nga