LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bie sërish dollari amerikan, euro nuk lëviz/ Kursi i këmbimit, 2 shkurt 2023

2 Shkurt 2023, 08:02, Ekonomi CNA

Bie sërish dollari amerikan, euro nuk lëviz/ Kursi i këmbimit, 2

Sot, më 2 shkurt 2023, dollari amerikan blihet me 105.3 lekë dhe shitet me 107.1 lekë.

Euro blihet me 116 lekë dhe shitet 116.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 130 lekë dhe shitet me 131.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.4 lekë, ndërsa në shitje me 116.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.1 lekë dhe në shitje me 81.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Bie sërish dollari amerikan, euro nuk lëviz/ Kursi i këmbimit, 2

Lajmet e fundit nga