LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr në ish-fabrikën e qelqit në Kavajë/ Disa banesa në rrezik

22 Shtator 2023, 17:08, Aktualitet CNA

Zjarr në ish-fabrikën e qelqit në Kavajë/ Disa banesa

Një zjarr ka rënë në ish-fabrikën e qelqit në Kavajë.

Zjarri është në përmasa të mëdha dhe rrezikon disa banesa në këtë zonë

Në vendngjarje ndodhen forca të shumta policie dhe zjarrfikëse të cilët po shuajnë flakët.

Policia vijon hetimet për kapjen dhe identifikimin e autorit të zjarrvënies./ CNA

Lajmet e fundit nga