LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr në një banesë në Tiranë/ Dyshimet e para

17 Shtator 2023, 15:03, Kronika CNA

Zjarr në një banesë në Tiranë/ Dyshimet e para

Një banesë private në lagjen "Misto Mame" të Tiranës është përfshirë nga flakët rreth orës 14:35 të ditës së sotme.

Dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në bombolën e gazit.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e zjarrfikëses dhe të Policisë, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga