LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen dy automjete në Rrugën e Kombit/ Ndërron jetë një person

16 Shtator 2023, 08:39, Kronika CNA
Përplasen dy automjete në Rrugën e Kombit/ Ndërron jetë
Foto ilustruese

Sot, rreth orës 07:50 ka ndodhur një aksident i rëndë në Rrugën e Kombit në afërsi të Rubikut.

Dy automjete janë përplasur dhe si pasojë ka ndërruar jetë një person.

Gjithashtu mësohet se ka disa persona të plagosur.

Policia po punon në zbardhjen e aksidentit./ CNA

 

Lajmet e fundit nga