LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr masiv në Fier/ Flakët jashtë kontrollit

18 Shtator 2023, 14:01, Aktualitet CNA

Zjarr masiv në Fier/ Flakët jashtë kontrollit

Një zjarr masiv është regjistruar në Fier.

Mësohet se, zjarri ka përfshirë kodrat e Vajkanit.

Flakët kanë dalë jashtë kontrollit duke djegur ullishte dhe shkurre.

Bëhet me dije se për shuarjen e zjarrit janë angazhuar tre zjarrfikëse./ CNA

Lajmet e fundit nga