LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

(VIDEO) Tiranë, zjarr në një pallat pranë ish-Parkut të Autobusëve

14 Shtator 2023, 14:41, Aktualitet CNA

(VIDEO) Tiranë, zjarr në një pallat pranë ish-Parkut të

Një zjarr i madh ka përfshirë një pallat në zonën e ish-parkut të Autobusëve në Tiranë. 

Zjarri ka rënë rreth orës 14:20, në rrugën "Sali Butka", në ballkonin në katin e fundit të pallatit.

Në vendngjarje janë shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga