LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbardhen vjedhjet në 3 banesa në Kuçovë/ Autorët 4 adoleshentë

27 Nëntor 2023, 18:33, Aktualitet CNA
Zbardhen vjedhjet në 3 banesa në Kuçovë/ Autorët 4
Një nga mjetet e vjedhura

Policia e Kuçovës ka zbardhur vjedhjet e ndodhura gjatë natës ku u mor një motoçikletë dhe një biçikletë, në 3 banesa në fshatin Drizë.

Policia identifikon 4 autorët, të cilët për shkak se janë të moshave 14 dhe 15 vjeç, u proceduan në gjendje të lirë.

Të miturit, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë hyrë në 3 banesa aktualisht të pabanuara, në fshatin Drizë, ku kanë vjedhur 1 motoçikletë dhe 1 biçikletë, të cilat u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale./ CNA

Lajmet e fundit nga