LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Pesë netë fantastike në Korçë/ Bëhu pjesë e “Festës së Birrës”

31 Korrik 2022, 10:48, Aktualitet CNA
Video-Pesë netë fantastike në Korçë/ Bëhu
Foto ilustruese

Pesë netë fantastike ju presin në qytetin e Korçës, në festën më të madhe verore.

Festa e birrës në Korçë, këtë verë do të mbahet në datat 17 deri në 21 gusht, duke ju garantuar pesë netë të paharruara në qytetin më “cool”, ku do të performojnë mbi 50 artistë.

Festa e Birrës, e lindur në këtë qytet, sa tradicionale dhe e veçantë, do të sjellë, ashtu si dhe vitet e kaluara, një sukses të padiskutueshëm në këtë festë./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga