LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ulje "të çmendura” në “Toptani Shopping Center”/ 3 javë oferta në “Bukinist”

29 Mars 2023, 21:25, Aktualitet CNA

Ulje "të çmendura” në “Toptani Shopping

Jeni gati për ulje marramendëse çmimesh?

Produket me oferta vijnë për ju në qendrën tregtare “Toptani Shopping Center”.

Nga 30 marsi deri në 23 prill në dyqanin “Bukinist” do të gjeni oferta marramendëse deri në 40% ulje.

Për një kapitull të ri dhe emocionues, në “Toptani Shopping Center” do të gjeni çmimet më të arsyeshme dhe më të lira për plot tri javë.

Ofertat e “Bukinist” zgjasin deri në Ditën Botërore të Librit.

Për të gjithë adhuruesit e librave, mos humbisni ofertat, vetëm në “Toptani Shopping Center”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga