LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëshqitje dherash në zonën e Currilave/ Bllokohet qarkullimi

23 Janar 2023, 09:56, Aktualitet CNA
Rrëshqitje dherash në zonën e Currilave/ Bllokohet qarkullimi
Foto ilustruese

Reshjet e dendura të shirave kanë krijuar shumë problematika dhe përmbytje në disa qytete.

Së fundi raportohet se në zonën e Currilave në Durrës ka pasur rrëshqitje të dherave, duke shkaktuar bllokim të qarkullimit të automjeteve.

Ndërkohë, punonjësit janë në terren dhe po punojnë për zhbllokimin e aksit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga