LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Belind Këlliçi, në “aksion”/ "Turi i realitetit, të rinjtë i thonë gjërat siç janë"

22 Janar 2023, 13:07, Aktualitet CNA
Belind Këlliçi, në “aksion”/ "Turi i
Belind Këlliçi

Kandidati i PD-së për kryetar bashkie të Tiranës, Belind Këlliçi, çdo ditë denoncon problematikat me të cilat qytetarët hasen në përditshmërinë e tyre. Ai nuk ndalet me aksionin e tij, për të rrëzuar Erion Veliajn në zgjedhjet e 14 majit.

Përmes një fotoalbumi në rrjetet sociale, Këlliçi shihet i rrethuar nga të rinjtë, teksa përcjell mesazhin se tashmë ka nisur turi i së vërtetës dhe realitetit.

“Ky është turi i realitetit. Të rinjtë i thonë gjërat ashtu siç janë. Mbani vesh. Fitojmë Tiranën”, shkruan Këlliçi, krahas fotove. / CNA.al 

Lajmet e fundit nga