LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta “braktis” qentë dhe macet/ Korrupsionin e lufton me boronica

10 Gusht 2022, 09:01, Aktualitet CNA

Meta “braktis” qentë dhe macet/ Korrupsionin e lufton me

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, i cili ditët e fundit deklaron se do të luftojë korrupsionin ka braktisur qentë dhe macet me të cilët dilte fotografi rregullisht, duke i zëvendësur me fruta.

Mëngjesin e sotëm Meta është shfaqur në rrjete sociale me boronica në duar.

“Mrekulli ta nisësh ditën me boronicat e Tropojës. Çfarë super-antioksidanti”, shkruan Meta duke bërë rolin e nutricionistit dhe dietologut./CNA.al

Meta “braktis” qentë dhe macet/ Korrupsionin e lufton me

Lajmet e fundit nga