LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Shkarko Çuçin dhe Kumbaron”/ Protestuesja telefonon Ramën nga protesta

8 Gusht 2022, 20:50, Aktualitet CNA
“Shkarko Çuçin dhe Kumbaron”/ Protestuesja telefonon
Foto ilustruese

E afërmja e vogëlushes 7-vjeçare, Jonada Avdia, gjatë protestës para kryeministrisë, ka telefonuar kryeministrin Edi Rama, për t’i kërkuar të vendosë drejtësi për Jonadën dhe të shkarkojë ministrin Bledi Çuçi dhe ministren Mirela Kumbaro.

Pasi e telefonoi disa herë, kryeministri nuk iu përgjigj thirrjes së saj. Ajo u shpreh se edhe pse, Rama nuk e hap telefonin, do të vazhdojë të kërkojë drejtësi për Jonadën.

"Kryeministri i vendit nuk e hap telefonin, ky nuk është kryeministri i këtij vendi, ne do të vazhdojmë të kërkojmë drejtësi për Jonadën, kryeministri të shkarkojë Çuçin dhe Kumabron", është shprehur ndër të tjera ajo. / CNA.al

Lajmet e fundit nga